معرفی گيت كنترل تردد:

ازدحام دربرخي مکانها نظير : ايستگاه هاي اتوبوس، مترو، تاکسي وبعضا ادارات پرتردد امکان ارائه خدمات مناسب را دچار مشکل کرده و موجب سردرگمي مراجعه کنندگان و پرسنل آن مجموعه مي گردد.

با استفاده از سامانه کنترل تردد، مي توان با وارد کردن اطلاعات مراجعين درهنگام ورود به مرکز و همزمان، گرفتن عکس فرد بصورت اتوماتيک، يک کارت به مراجعه کننده داد و مکان هايي که فرد مجاز به تردد مي باشد را مشخص نمود. با قرارگيري گيت هاي کنترل تردد در مسيرهاي عبوري، امکان جلوگيري از مراجعه به اماکن غير مجاز فراهم مي شود و از ايجاد ازدحام و سردرگمي مراجعان کاسته مي شود. ضمنا اين اطلاعات به مدت نامحدود در سيستم وجود داشته وبه صورت Online در دسترس مديران قرار مي گيرد.
يكي از دغدغه هائي كه ذهن اغلب مديران را به خود مشغول كرده فراهم نمودن محيطي امن و تحت كنترل در مجموعه بدون ايجاد محدوديت غيرمتعارف مي باشد تا بتوان كليه قسمتهاي مجموعه و همچنين دسترسي افراد مختلف از جمله پرسنل يا مراجعه كنندگان را كنترل نمود. بديهي است چنين عملي نيازمند كنترل فيزيكي افراد نيز مي باشد كه اين عمل نبايد حرمت و شأن افراد را تحت شعاع قرار دهد. سيستم جامع كنترل تردد با بهره گيري از آخرين تكنولوژي روز دنيا يك سيستم كامل امنيتي را بدون ايجاد محدوديت در روند عادي كار مجموعه و بصورت كاملا دقيق و قابل اعتماد و با احترام به شأن و حرمت افراد ايجاد مي نمايد.
گسترش و توسعه سيستم هاي فناوري اطلاعات در سازمانها،صنايع و شرکتها، نياز به سيستم هاي هوشمند کنترل افراد،خودرو ها و پروسه هاي مختلف را در هر روزه جدي تر مي سازد.اين کنترلها بر مبناي فناوري RFID صورت مي گيرد.
راهبند مي توانند تردد افراد، خودروها و عملکرد دستگاه هاي صنعتي و موارد مرتبط را کنترل و مديريت نمايند.کاهش تردد در سطح سازمان، دسترسي محدود افراد به اتاقهاي مهم،عدم تردد افراد در ساعتهاي غير مجاز، بالابردن بهره وري و راندمان کار افراد با کنترل محدوده هاي مکاني و زماني از جمله فوايد استفاده از اين راهبند مي باشد. نرم افزار مديريتي کنترلي اين سيستم ها، تمامي تنظيمات تردد افراد را انجام داده و تردد آنها را به صورت همزمان گزارش مي دهد و در DATABASE خود ذخيره مي کند تا در صورت لزوم بتوان گزارشات مورد نياز را استخراج نمود.
کنترل تردد مراجعه کنندگان در مکان هاي پر رفت و آمد، همواره از مهمترين دغدغه هاي مسئولين حراست سازمان ها بوده است. گيت هاي کنترل تردد تایگر علاوه بر امکان نظارت و کنترل کامل بر رفت و آمد و تردد پرسنل و مراجعه کنندگان، باعث کاهش بکارگيري نيروي انساني و کاهش هزينه ها خواهد شد.
استفاده از گيت کنترل تردد موجب کنترل صحيح و دقيق رفت و آمدهاي کارکنان يا ارباب رجوع در سازمانها بزرگ و کوچک، مي شود. گيت هاي کنترل تردد کاربري هاي متفاوت با توجه به نياز سازمان را دارند. همچنين اين گيت ها قابليت اتصال به دستگاه هاي مختلف کارتي، اثر انگشتي و تشخيص چهره و هر دستگاه ديگري که قابليت باز کردن گيت را داشته باشد، را دارا مي باشند.
مي توان گيت ها را به نرم افزارهاي مختلف متصل کرد. از جمله نرم افزار حضور و غياب، باشگاهي، کنترل مراجعين و ... اين امکان باعث مي شود که بتوان صلاحيت ورود شخص درخواست کننده را از بانک اطلاعاتي بررسي کرد و پاسخ مناسب به کاربر داده شود.

مزاياي استفاده از گيت هاي كنترل تردد:

از گيت هاي كنترل تردد، امروزه مي توان جهت امور كنترل تردد در بيمارستان ها و مراكز بهداشتي، شركت ها و سازمان هاي كوچك و بزرگ، مدارس و دانشگاه ها، ورزشگاه ها و... استفاده كرد. همچنين استفاده از  گيت هاي كنترل تردد باعث بالاتر رفتن سطح امنيت و كنترل راحت تر جمعيت مي شود.

انواع گيت هاي كنترل تردد:

_____________________________________________________________________
           
       
گيت كنترل تردد T-50121  
گيت كنترل تردد T-50421  گیت کنترل ترددT-50322  

گيت كنترل تردد T-50121

گيت كنترل تردد T-50321  
 گيت كنترل تردد T-50121     گيت كنترل تردد T-50321   


عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4439
 بازدید امروز : 1872
 کل بازدید : 2911272
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/1719

 تمامی حقـوق این سـایت متعلق به گروه تايگر می باشد .