دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره تایگر با تعیین هویت چندگانه : چهره ، اثر انگشت ، کارت بدون تماسRFID و توانایی شناسایی چهره در کمتر از 1 ثانيه از طريق اسكن اسکلت بندی صورت و کدگذاری فاصله اجزای صورت كاربر ، عدم تاثیر تغییرات ظاهری و تغییر فریم عینک طبی ، طول عمر طولانی دستگاه بدلیل عدم تماس مستقیم با کاربر که احتمال آسيب رساني به آن را نیز به صفر مي رسد .

همه ما تقریباً از سیستم‌های کنترل دسترسی برای یکبار هم که شده استفاده کرده‌ایم‌، هنگام عبور از گیت‌های مترو‌، موقع ورود به ایستگاه‌های اتوبوس بی‌آرتی‌، برای ورود به مراکز 24 ساعته خودپردازهای بانکی و غیره‌. اما آیا کاربرد سیستم‌های کنترل‌دسترسی تنها در حوزه امنیت و محدود کردن دسترسی‌ها خلاصه می‌گردد‌؟ در این مطلب سایر کارکردهای سیستم‌های کنترل دسترسی که شاید خیلی هم مهم و تاثیرگذار باشند بررسی و تشریح می‌گردند.

ازدحام دربرخي مکانها نظير : ايستگاه هاي اتوبوس، مترو، تاکسي وبعضا ادارات پرتردد امکان ارائه خدمات مناسب را دچار مشکل کرده و موجب سردرگمي مراجعه کنندگان و پرسنل آن مجموعه مي گردد.

با استفاده از سامانه کنترل تردد، مي توان با وارد کردن اطلاعات مراجعين درهنگام ورود به مرکز و همزمان، گرفتن عکس فرد بصورت اتوماتيک، يک کارت به مراجعه کننده داد و مکان هايي که فرد مجاز به تردد مي باشد را مشخص نمود. با قرارگيري گيت هاي کنترل تردد در مسيرهاي عبوري، امکان جلوگيري از مراجعه به اماکن غير مجاز فراهم مي شود و از ايجاد ازدحام و سردرگمي مراجعان کاسته مي شود. ضمنا اين اطلاعات به مدت نامحدود در سيستم وجود داشته وبه صورت Online در دسترس مديران قرار مي گيرد.

در اماکنی که برای وارد شدن و همچنین داخل شدن افراد محدودیت هایی از نظر وسیله های همراه وجود دارد مانند : فرودگاه ها، سالن های کنفرانس، مراکز دولتی، دفاتر مقامات عالی رتبه کشوری، خروجی انبارها و … از سیستم های امنیتی گیت بازرسی استفاده می شود.

اتوماسیون پارکینگ تایگر توانایی دریافت، پردازش و ثبت اطلاعات تردد خودرو و پرسنل را دارا می باشد. این سیستم جهت بالا بردن سرعت ، دقت و امنیت طراحی شده است که امکان ارائه گزارش های متنوعی را به کاربر می دهد. نرم افزار سیستم تحت شبکه بوده و قابلیت این را دارد که همزمان نامحدود درب ورود و خروج را کنترل نماید و مدیریت بصورت Online میتواند نظارت داشته و هرگونه گزارشی را استخراج نماید. این اتوماسیون مجهز به دوربین جهت ثبت شماره پلاک خودرو در هنگام ورود و خروج از پارکینگ حتی در شب می باشد (Infrared Thermal Cameras)

این سیستم در دو سطح تگ خوان و تشخیص پلاک عرضه می گردد.

دوربین‌های مدار بسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند.
کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

دستگاه قفل الکترونیکی کارتی که براساس سیستم مقایسه تبادل اطلاعات بین میکروکنترولر و حافظه طراحی شده است، از یک میکروکنترلر 8051 که مرکز فرماندهی است و اجزا مرتبط با آن از قبیل کارت ها و صفحه کلید برای اشخاص بدون کارت، حافظه جهت ذخیره کدهای اشخاص مرتبط با سیستم ساخته شده است.

قفل های الکترونیکی درب در چندین طرح مختلف موجود می باشند. گروه تایگر مفتخر است که به عنوان ارائه كننده قفل هاي الكترونيك پيشرفته كه این محصولات در ابتدا بر روی درب های اماکن خاص به سفارش مشتری نصب می گردد. ( درب اتاق سرور – درب اتاق اسناد – درب اتاق محرمانه، درب اتاق مديريت، درب منازل مسكوني و … )

گروه تايگر با سالها تجريه در زمينه فراهم كردن محصولات مختلف و پيشرفته دستگاه هاي حضور و غياب، كنترل دسترسي، اسكنر هاي اثر انگشت، دوربين هاي ديجيتال تشخيص چهره و … با ارائه راهكارهاي مختلف در جهت سيستم هاي اتوماسيون بانكي، دانشگاهي، باشگاهي، پاركينگ، تشخيص چهره پليس، اكسس كنترل و كارت، هتل و كنترل دسترسي (اكسس كنترل) در راستاي افزايش بهره‌وري سازمان ها، شركت ها كاهش چشمگير هزينه‌هاي مربوط به مكاتبات و ارائه‌ي هرچه بهتر سرويس‌هاي الكترونيكي ويژه به كاركنان سازمان و ارباب رجوع مي‌باشد. همچنين اين سيستم ها به‌ گونه‌اي طراحي گرديده كه علاوه بر تحقق اهداف فوق، بستري مناسب و مطمئن جهت رسيدن به يك سازمان الكترونيك و بدون كاغذ (Paperless) و مجموعه اطلاعات يكپارچه و قابل دسترس از سيستم‌هاي مختلف را مهيا نمايد.